کوارتز توتم

سنگ کوارتز توتم

کوارتز توتم نیز مانند بقیه سنگ های کوارتز مهندسی از ۹۳% سیلیس و ۷% رزین ، پودر رنگ و تکه های شیشه و آینه تشکیل شده است. اندازه هر اسلب توتم ۳۰۰*۱۴۰ سانتی متر است.

آیا کوارتز توتم در برابر آب، رطوبت و لکه های سخت مقاوم است؟

به گفته شرکت فلات سنگ آسیا کلیه کد رنگ های تولید شده توسط این شرکت کاملاً مقاوم در برابر آب و رطوبت و لکه می باشد همانطور که می دانید موارد ذکر شده در بالا جزء مهمترین استانداردهای رویه کابینت می باشد که کوارتز توتم به طور کامل رعایت کرده است.

قیمت سنگ کوارتز توتم:

اما نظرات کسانی که از این متریال برای رویه کابینت خود استفاده کرده اند کمی متفاوت است. برخی از مشتریان می گویند که برخلاف اس پی ال و مارمونایت اگر قهوه روی این رویه بریزد، کاملاً لکه می شود. یا برخی دیگر از مشتریان می گویند لکه های آب هم ظاهر می شود. روی کوارتز توتم باقی می ماند و به هیچ وجه قابل حذف نیست.

آیا محصولات تولیدی شرکت فلات سنگ آسیا در برابر خط و خش مقاوم هستند؟

از نظر مقاومت توتم بسیار مقاوم تر از ام دی اف و کورین است. می توان گفت در برابر خط و خش کمی مقاوم است اما در دربرابر شکنندگی و ضربه آسیب پذیر است.

ابزار زنی:

یکی از مهمترین معیارهای انتخاب زمانی که سبک کابینت شما نئوکلاسیک یا کلاسیک است این است که ابزار پسند باشد. کوارتز توتم با هیچ یک از ابزارها مشکلی ندارد، هر نوع ابزاری که در نظر داشته باشید قابل اجرا است.

آنتی باکتریال بودن:

این موضوع با تغییر سبک دکوراسیون داخلی اهمیت زیادی پیدا کرد. در سال های اخیر از پیشخوان ها به عنوان میز ناهارخوری استفاده می شود. کوارتز توتم با این ویژگی می تواند یکی از انتخاب های ما باشد.

معایب کوارتز توتم:

یکی از مهم ترین معایب کوارتز توتم عدم وجود رنگ های مات و پرداخت سطوح مختلف است. تمامی کدهای رنگی این ماده براق هستند.

مقاله ها

انواع مختلف کورین و کاربردهای آن

انواع مختلف کورین و کاربردهای آن انواع مختلف کورین و کاربردهای آن متاسفانه به دلایل مختلف، در ایران از اکثر پتانسیل ها و قابلیت های